Toplu SMS HİZMETİ

Anasayfa /Hizmetler

Toplu SMS Nedİr?

Bilindiği gibi tüm cep telefonlarında “ SMS “ yani “ Kısa Mesaj “ özelliği bulunmaktadır. Mobil iletişim araçları olan cep telefonlarının bir çoğunda bulunmayan bazılarında da yeni yeni bulunmaya başlayan çoklu kısa mesaj gönderim özelliği maliyetinin yüksek olması , yavaş işleyişi ve daha birçok nedenle tercih edilmemektedir. Bu noktada devreye giren “ Toplu Mesajlaşma ” hizmetleri, kullanıcıların imdadına yetişen ve kullanıcıyı birçok dertten kurtarmakla kalmayarak harika avantajları da beraberinde getiren bir sistemdir. Gerekli “ MobilSms “ yazılımını edindikten sonra herhangi bir internet bağlantısı sayesinde istediğiniz kişilere ya da kişi gruplarına çok kolay bir şekilde sms gönderimi yapmanıza olanak tanır. Günümüz teknolojisinin hızla gelişmesi ve buna bağlı olarak artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla geliştirdiğimiz “ Mobil SMS “ yazılımı sayesinde sadece birkaç tık ile binlerce hatta on binlerce kişiye birden ulaşmanız mümkün hale gelmiştir.

Özellİklerİ Nelerdİr?

Sms yani Kısa Mesaj tüm cep telefonlarında bulunan bir özelliktir. Bu nedenle Cep telefonu olan herkes Hedef kitleniz dahilindedir. 2000 Yılında dünya nüfusunun %12’si cep telefonu kullanırken bu oran 2008 yılında ise dünya nüfusunun %40’ını temsil ediyordu. 2010’yılında ise dünya nüfusunun cep telefonu kullanımı oranı %50’nin üzerine çıkması bekleniyor. Yani genelleme yapacak olursak her iki kişiden birisi cep telefonu kullanıcısı. Durum böyleyken hedef kitlenizde oldukça geniş bir konumda yer alıyor. Normal mesajlaşmaya göre çok daha avantajlı ve çok daha hızlı olan ” Toplu SMS ” sistemi ayrıntılı profilleme özelliği sayesinde istenilen kitleye en hızlı ve kolay biçimde üstelik doğrudan hedef kullanıcıya ulaşılabilmesini sağlamaktadır.

Avantajları Nelerdİr?

Hızlı ve Kolay İletişim
Toplu SMS yazılımı ile önceden hazırladığınız kişi listelerine ya da bizlerden alacağınız kişi listelerine gönderim yapmanız birkaç tık kadar kolaydır. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak en ızlı ve kolay biçimde istediğiniz kesime hitp etmenizi sağlar.

Her An Ulaşılabilirlik
Günlük hayat koşuşturmacalar ile doludur ve hedef kitlenizde bulunan insanlar gün boyunca yer değiştirir durular. Fakat yanlarından ayırmadıkları tek şey cep telefonlarıdır. Toplu SMS ile mesajlarınızı istediğiniz zaman istediğiniz kitleye ulaştırabilirsiniz.

Hedef Kitleyle Doğrudan İletişim
Bu özellik sayesinde belirlediğiniz özelliklere sahip kitlelere doğrudan ulaşabilirsiniz. Örneğin sadece iş adamlarına mı ulaşmak istiyorsunuz? Toplu SMS sistemi kullanırsanız bu işleminizi gerçekleştirmeniz birkaç tık ile mümkündür.

Müşteriye Özel Olduğunu Hissettirin
Diğer medya kanalları tarafından gönderilen sms yağmuru arasında boğuan Hedef Kitlenize, İsime özel gönderim yaparak, sizin için değerli ve özel olduklarını hissettirebilirsiniz..

Raporlarınızı Alın İstatistiklerinize Bakın
Toplu SMS sistemi ile gönderdiğiniz SMS lerin gönderim sonrası raporlarını alarak iletilen ve iletilmeyen kişilerin istatistiklerini inceleyerek en iyi gönderim şartlarıızı saptayabilir ve en başarılı gönderim listelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Ekonomik Sistem
Toplu SMS sistemleri ekonomikliğiyle tüm kurumsal şirketlere kendisini sevdirmiş bir sistemdir. Çok çok düşük maliyetlerle yüksek sayıda gönderim yapabilmenize olanak sağlar. Üstelik diğer reklam ve tanıtım mecralarının aksine çok cüzi rakamlar karşılığında çok daha verimli şekilde kendi tanıtımınızı ve reklamınızı yapabilirsiniz.
Kampanyalardan Haberdar Olmak İçİn