TOPLU FAX HİZMETİ

Anasayfa /Hizmetler

Toplu Fax Hizmetİ Nedİr?

"Toplu Fax Hizmeti" birden fazla fax gönderimi yapabileceğiniz bir sistemdir. Fax Makineleri kullanarak yapamayacağınız çoğunluktaki gönderimleriniz için en ideal çözüm "Toplu Fax Hizmeti" ni kullanmak olacaktır. Normal yollarla gönderimini yapamayacağınız çoğunluktaki fax gönderim işlemlerinizde harcayacağınız zaman, toner, elektrik..vs gibi ihtiyaçları kullanmayarak, yalnızca internet aracılığıyla yüzlerce hatta binlerce kişiye ulaşabilmenizi sağlar.

Özellİklerİ Nelerdİr?

"Toplu Fax Hizmeti" temel olarak sizi kağıt, toner, ve hepsinden önemlisi zaman harcamanızı engeller. Çoklu gönderim özelliği ile çok hılı ve kolay bir şekilde hedef kitlenize ulaşabilmenize olanak tanır. Güvenli iletişimin gereklerini yerine getirerek risk içermeyen gönderimler yapabilmenize yardımcı olur.

Avantajları Nelerdİr?

Kolayca Kullanın
"Toplu Fax Sistemi" ile sizi tüm zahmetlerden kurtarıyoruz. Ne toner sıkıntısı ne de beklemekle geçen zamanlar. Kolay kullanımı ile tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin !
“ Toplu Fax Sistemi ” ile beklide günlerce uğraşarak yapamayacağınız fax gönderimlerinizi tek bir tıkla gerçekleştirebilir, zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Böylece diğer işlerinize odaklanarak çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Hızınıza Kimse Yetişemesin
Onlarca, yüzlerce ya da binlerce kişiye bir anda ulaşabilmek hiçte kolay bir iş değildir. Ama toplu Fax Hizmeti sayesinde artık bunları düşünmenize de gerek yok. Siz sadece “ gönder “ seçeneğini seçin ve arkanıza yaslanın. “ Toplu Fax Sistemi “ çok kısa bir süre içerisinde binlerce kişiye aynı anda ulaşsın.

Tasarruflu Olun!
"Toplu Fax Sistemi" ile zamandan, tonerden, elektrikten,…vs ve daha birçok şeyden tasarruf edin ve hesabınızı bilin. Böylee hem cebinizi koruyun, hemde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin.Kampanyalardan Haberdar Olmak İçİn